Hizmetlerimiz ve yöntemlerimiz » Kadri Kanpak
TRTURKISH
Hizmetlerimiz ve yöntemlerimiz


Bireylere, Yöneticilere, Girişimcilere ve Firmalara

   KOÇLUK, DANIŞMANLIK ve MENTÖRLÜK Hizmetleri veriyoruz. 

----------------------------------------------------------------------------------


1-PROFESYONEL KOÇLUK…….......................: Muhatabı empatiyle dinleyip  sorunlarını algılayarak zihnini açacak sorularla düşündürüp; sorunlarının birikimleriyle çözdürülmesidir.

  Profesyonel KOÇ; çözen değil çözdürendir.’


2-Gelişim ve  Kariyer Koçluğu, Danışmanlığı..: Bireylerin günlük yaşamlarına ve kariyerlerine dair çelişkilerinin giderilerek düşüncelerinin netleşmesi için seans bazında hizmet veriyoruz.    

3-Yönetici Koçluğu, Danışmanlığı …................: Yöneticinin işine ve iş yerine dair problemlerini tanımlayıp kendisinin çözümleyebilmesi amacıyla Yönetici Koçluğu ve birlikte tanımlayıp çözümleyebilmek için  Yönetim Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

4-Girişimci Koçluğu, Danışmanlığı....................: Girişimcinin iş kurma veya  işini yönetmeye dair kararlarını akılcı verebilmesi amacıyla Girişimci Koçluğu veya birlikte değerlendirerek  netleştirmesi için Girişimci Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

5-Çözüm Danışmanlığı, Mentörlük...................: Koçluk veya Danışmanlık seanslarında tanımlanan konulara dair detay değerlendirmelerle nedenlerini, niçinlerini irdeleyerek raporlama ve talep edilirse birlikte uygulama hizmetimizdir.

**Hizmet yöntemi ve bedeli...............................: Bilgilendirme amaçlı bedelsiz ilk görüşmede ihtiyaçlar belirlenip SEANS veya PROJE bazında tanımlanarak ücretlendirilir. 

----------------------------------------------------------------------------------

İlgili videoyu aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz... 


Randevulaşmak için ‘firmanızın ve ilgilinin ismini tlf numarasını

                             kadrikanpak@hotmail.com a e.mail veya 0 539 914 85 80 ne sms geçebilirsiniz. 

 

yükleniyor..