Hizmetlerimiz ve yöntemlerimiz » Kadri Kanpak
TRTURKISH
Hizmetlerimiz ve yöntemlerimiz


Bireylere, Yöneticilere ve Girişimcilere 

Çözüm Hizmetleri 
   -------------------------------------------------------------------------------

1-Profesyonel Koçluk….....................: Muhatabı empatiyle dinleyip  sorunlarını algılayarak zihnini açacak sorularla düşündürüp; sorunlarının  birikimleriyle çözdürülmesidir. Profesyonel KOÇ; çözen değil çözdürendir.’


2-Gelişim Koçluğu, Danışmanlığı.....: Bireylerin günlük yaşamlarına ve kariyerlerine dair çelişkilerinin giderilerek düşüncelerinin netleşmesi için seans bazında hizmet veriyoruz.    

3-Yönetici Koçluğu, Danışmanlığı…: Yöneticinin işine ve firmasına dair problemlerini tanımlayıp çözümleyebilmesi amacıyla Yönetici Koçluğu ve birlikte tanımlayıp çözümleyebilmek için  Yönetim Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

4-Girişimci Koçluğu, Danışmanlığı..: Girişimcinin iş kurma veya işini yönetmeye dair kararlarını akılcı verebilmesi amacıyla Girişimci Koçluğu veya birlikte değerlendirerek  netleştirmesi için Girişimci Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

5-Çözüm Danışmanlığı, Mentörlük..: Koçluk veya Danışmanlık seanslarında tanımlanan konulara dair detay değerlendirmelerle nedenlerini, niçinlerini irdeleyerek raporlama ve talep edilirse birlikte uygulama hizmetimizdir.

**Hizmet yöntemi ve bedeli...............: Bilgilendirme amaçlı bedelsiz ilk görüşmede ihtiyaçlar belirlenip SEANS veya PROJE bazında tanımlanarak ücretlendirilir. 

----------------------------------------------------------------------------------

İlgili videoyu aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz... 


Randevulaşmak için ‘firmanızın ve ilgilinin ismini tlf numarasını

  kadrikanpak@hotmail.com a e.mail veya 0 539 914 85 80 ne sms geçebilirsiniz. 

 

yükleniyor..